کارخانه صنایع پخت مشهد یکی از کارخانه های موفق ایران می باشد که تولیدات این شرکت در تمام دنیا به فروش می رسد مثل (امریکا، اروپا، آسیا و …)

آدرس سایت کارخانه mbico.ir  می باشد که میتوانید برای شناخت بیشتر از این سایت بازدید نمایید.

بچه های مدرسه با هدف آشنایی با مفاهیم کارگر، مهندس، کارخانه، دستگاه های پخت نان، روند تولید نان، جوشکاری، تراشکاری و …) از این کارخانه بازدید نموده و خودشان با کمک پرسنل زحمتکش شرکت اقدام به پخت نان نموده و با مفاهیم زیادی از جمله نان های بی کیفیت و … آشنا گردیدند.

 

IMG_1641

 

کمال تشکر را از پرسنل شرکت صنایع پخت مشهد و اولیایی که ما را برای برگزاری هرچه بهتر این اردو همراهی نمودند داریم.

1 پاسخ
 1. الهی
  الهی گفته:

  باسلام
  به مدیریت محترم
  با تشکر از انتخاب بجا و شایسته شما در بازدید از شرکت صنایع پخت مشهد
  من بیش از ده سال است که از نان تولیدی محصولات این شرکت محدوده زندگی خود استفاده می کنم .زضایت متصدی نانوایی از کیفیت دستگاه و خدمات شرکت و اخلاق بسیار خوب مدیران شرکت من را بر ان داشت تا در مورد این شرکت در اینترنت تحقیقاتی انجام دهم در جستجوی خود پس از بازدید از سایت شرکت و مشاهده خبر شما واقعا فرصتی شد که از زحمات مدیران و دست اندرکاران این شرکت تشکر کنم متوجه شدم این شرکت هزینه زیادی را در طراحی و تولید دستگاههای پخت نان حرارت غیر مستقیم انجام داده و با طراحی و ساخت دستگاه حرارت غیر مستقیم پرتابل علاوه بر کاهش بسیار زیاد سوخت و کاهش هزینه های تولید در بهبود کیفیت نان نیز بسیار موثر می باشد . اخیرا نیز شاهد نصب دستگاه جدید تولید نان سنتی بخار پز در بلوار قرنی بودم که نان تولیدی ان از کیفیت و ماندگار بسیار زیادی برخوردار است . متاسفانه بعلت صف طولانی و استقبال زیاد مردم عده زیادی از مردم نمی توانند از محصولات ان بهره مند شوند . امیدوارم که تعداد اینگونه دستگاهها در سطح شهر افزایش یابد .

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.