با عرض سلام و آرزوی سلامتی برای شما والدین گرامی

در این پست من قصد دارم آموزش نحوه اتصال به دوربین های مدرسه را برای شما بزرگواران توضیح دهم تا بتوانید هر چه بهتر از امکانات مدرسه استفاده نمایید.

نکته: شما میتوانید هم از گوشی موبایل خود و هم از کامپیوتر شخصی خود به دوربین ها متصل شوید، محیط مدرسه و دانش آموز خود را به صورت کاملا زنده ببینید. ودر صورت لزوم فیلم را ذخیره و یا عکس تهیه نمایید.

۱۱۲

مرحله ۱:

برای اتصال با گوشی موبایل خود  باید نرم افزار اندرودی دوربین را از سایت xmeye.net دانلود کنید و سپس روی گوشی خود نصب کرده وبا یوزر و پسورد خود متصل شوید، در غیر اینصورت میتوانید از طریق نرم افزار Internet explorer  که به صورت پیش فرض روی تمام کامپیوتر ها نصب میباشد، وارد سایت xmeye.net شده و از قسمت download  نرم افزار نمایش دوربین را دانلود کنید(یک اکتیوایکس که روی internet explorer  فعال میشود).

مرحله۲:

به قسمت by device  بروید و کد دستگاه را وارد کنید(۵۹۰f65f217b3dab5)

سپس در قسمت یوزر hesabi و در قسمت پسورد ۱۲۳۴۵ و گزینه آخر کد امنیتی را خوانده ودر قسمت پایین وارد نمایید. اگر به یوزر شما ایراد گرفت میتوانید از یوزر hesabi1، hesabi2 هم استفاده نمایید.

مرحله۳:

این مرحله آخرین قسمت هست که شما باید دکمه   login را بفشارید و منتظر اتصال سیستم خود به ۷ تا دوربین مدرسه بشوید.

یک دوربین در محیط پیش دبستانی، سه عدد دوربین در حیاط مدرسه، یک دوربین در راهرو دبستانرو یک دوربین در اتاق حل تمرین (رباتیک) وجود دارد که میتوانید از تصاویرش استفاده نمایید.

خبر خوبی هم که میتوانیم به شما والدین گرامی بدهیم این است که دو عدد دوربین یکی در کلاس رباتیک (حل تمرین) و دیگری در قسمت راهروی سمت چپ دبستان به زودی راه اندازی خواهد شد.

در نهایت اگر نتوانستید به هر دلیل به دوربین های مدرسه متصل شود می توانید با آقای مهندس بحرینی ۰۹۱۵۸۰۰۸۴۰۷ مستقیم تماس بگیرید و از ایشان راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی برای شما والدین گرامی خواهیم داشت. پیروز و سربلند باشید.

هیئت مدیره مجموعه آموزشی دکترحسابی.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.